beach_yoga
mudra_0
yoga1
yoga3

Apie Sarasvati jogos centrą

Sanskrito kalboje SARA reiškia žinias, o SVA - pažinimą. Pasirinkdami šį vardą mes įsipareigojame skleisti žinias ir mokymą apie tikrąją žmogaus prigimtį, suteikti galimybę surasti ir atskleisti savo talentus, atverti savąjį Aš.

Viešosios įstaigos “Sarasvati” veiklos tikslas - žmonių fizinio, moralinio bei dvasinio tobulėjimo skatinimas ir vystymas, savęs pažinimo tobulinimas, jogos, meditacijos ir atsipalaidavimo technikų mokymas. Mūsų jogos instruktoriai ir kursų vadovai mokėsi ir tobulinosi daugelyje seminarų bei kursų Lietuvoje, Vokietijoje, Indijoje. Kiekvienas jų yra aktyvus visuomenės ir centro narys.

Sarasvati patalpose veikia GYVENIMO MENO mokykla, kurioje mes vedame:

- Gyvenimo meno kursus. Tai praktinė programa, kurioje išmoksite įvairių kvėpavimo pratimų, judesių, kurie atpalaiduoja kūną ir mažina psichinę įtampą, valo organizmą nuo šlakų ir toksinų, atstato energetinį balansą. Taip pat gausite teorinių žinių apie žmogaus proto veiklą ir sveiką gyvenimo būdą. Kursų metu dalyviai turi unikalią galimybę pabūti patys su savimi ir atverti sau giliausią dvasinį išmatavimą.

- Šri Šri Joga. Skirta pradedantiesiems, norintiems išmokti praktikuoti jogą savarankiškai, ir jau praktikuojantiems jogą žmonėms, siekiantiems pagilinti žinias, pagerinti savo praktikos kokybę bei suteikti gyvenimui naują kokybę. Atlikdami pratimus patiriame proto ramybę, vidinę tylą, giliausią atsipalaidavimą, mus užplūsta energija ir be pastangų sugrįžta tūkstantmečių senumo žinios apie savo Tikrąjį Aš.

- Meditacijos kursus. Jų gali mokytis visi norintys. Sahaj Samadhi meditacijoje, nenaudojant pastangų, natūraliu būdu leidžiame sąmonei atsipalaiduoti ir panyrame giliai į save. Mūsų protas nurimsta ir grįžta į dabarties momentą. Sahaj, išvertus iš sanskrito kalbos, reiškia "natūralus," o Samadhi - "nušvitimas". Sahaj Samadhi leidžia pajausti mūsų prigimties gilumą, o reguliariai medituojant proto skaidrumas ir aiškumas išlieka ir aktyviame kasdieniniame gyvenime.
Meditacijos kursai trunka 3 dienas, po 1-2 valandas kasdien.

- Kvėpavimas Vanduo Garsas. Praktinės keturių užsiėmimų programos metu išmokstama kvėpavimo pratimų ir meditacijos, kurie nuramina protą, pakelia energiją, sugrąžina jėgas, gerą savijautą ir leidžia patirti vidinę ramybę.

- Sveiko maisto gaminimo kursus ir mokome vegetarinės virtuvės paslapčių.

- Joga/Kursus vaikams. Vaikams 7-13 metų.

- Joga/Kursus paaugliams. Jaunuoliams 14-18 metų.

- Vasaros stovyklas vaikams ir jaunuoliams.